Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość?

Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Chcesz szybko i zyskiem sprzedać swoją nieruchomość?

Doskonale! Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!
Bez względu na to, czy masz mieszkanie, dom, czy działkę, chętnie pomożemy Ci znaleźć Klienta
i sfinalizować sprzedaż Twojej nieruchomości!

Jaką nieruchomość chcesz sprzedać?

Wypełnij formularz, a my możemy Ci znaleźć Klienta!

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD na adres biuro w domenie spechouse.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest SpecHouse Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, (ul. Polska 15, 60-822 Poznań). Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego IOD, Anny Janczewskiej na adres biuro w domenie spechouse.pl Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody

Postaw na wieloletnie doświadczenie naszych pośredników

Sprawdź sam!

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Sprzedaż nieruchomości, może być wyzwaniem. Nie zdajemy sobie z tego często sprawy, aż do momentu, kiedy rzeczywiście musimy ją sprzedać. Wtedy najczęściej pojawiają się pytania i dylematy – od czego zacząć sprzedaż, jak to zrobić, aby uzyskać jak najlepszą ofertę czy jak dopiąć formalności.

Zapewniamy, z naszą pomocą cały proces staje się znacznie łatwiejszy! Wieloletnie doświadczenie naszych pośredników oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości są gwarancją na szybką, skuteczną i przede wszystkim korzystną sprzedaż!

Przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać!

Scroll to Top