Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość?

Kupujemy nieruchomości za gotówkę

Masz na sprzedaż nieruchomość lub działkę?


Nie ma sprawy! Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a mg skontaktujemy się z Tobą przedstawiając konkretną ofertę! Niezależnie w jakim stanie jest Twoja nieruchomość, ani jaka jest jej sytuacja prawna, z chęcią zapoznamy się z Twoją ofertą sprzedaży.

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu już teraz!

Jaką nieruchomość chcesz sprzedać?

Wypełnij formularz i otrzymaj ofertę zakupu

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD na adres biuro w domenie spechouse.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest SpecHouse Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, (ul. Polska 15, 60-822 Poznań). Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego IOD, Anny Janczewskiej na adres biuro w domenie spechouse.pl Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody

U nas nawet poniedziałki są fajne

Scroll to Top